2 tipy na intenzivní ošetření pleti v zimě

08.01.2020

To, že v zimě pleť dostává takzvaně na frak, už určitě víte. V následujícím článku vám dám dva tipy na intenzivní salónní ošetření pleti, které přijde vhod nejen během zimního období.

Omlazující dermabotexinové ošetření zralé a stárnoucí pleti

Vyhlazuje vrásky a jemné linky, zvyšuje hutnost a pevnost pokožky, hydratuje a silně vyživuje pokožku, vyrovnává a projasňuje pleť.

Postup ošetření krok po kroku:

 1. Odlíčení, povrchové čistění a tonizace pleti tonikem obohaceným o mořskou řasu.
 2. Následuje remodelace zralé pleti a sjednocení pigmentace. Použijeme enzymový peeling, u zákaznice s citlivou pletí nebo provedeme AHA peeling ovocnými kyselinami. Doba působení: 10 minut.
 3. Pokračujeme výživou pleti vysoce koncentrovaným sérem s peptidy a kyselinou hyaluronovou, které působí efektivně proti vráskám, i těm velmi hlubokým. Účinky séra podpoříme použitím biostimulačního laseru. Doba působení: 10 minut.
 4. Dle přání zákaznice provedeme masáž obličeje a dekoltu.
 5. Následuje zapracování dermabotexinového séra se 30% nejúčinnější koncentrací oligobotulotoxinu a následné překrytí slupovací, alginátovou, dermabotexinovou maskou, která obsahuje křemičitanový základ schránek korálů a patentovaný extrakt z mořské řasy, doba působení 20 minut.
 6. Doporučujeme na závěr ošetření vše opětovně zafixovat laserovým paprskem s dobou působení 10 minut a dle potřeby nanést krém.

Doba ošetření: asi 70 min.
Cena za ošetření: 950 Kč (zahrnuje úpravu obočí, nezahrnuje pleťovou masáž obličeje a dekoltu).

Luxusní kaviárové ošetření

Kaviár byl vždy symbolem luxusu a jako takový dokáže předat pleti spoustu ze svého bohatství. Díky bohatému obsahu aminokyselin, peptidů a stopových prvků je kaviár známý svými hojivými a vyživujícími účinky. Stimuluje buněčnou aktivitu a regeneruje pokožku.

Postup ošetření krok po kroku:

 1. Odlíčení, povrchové čistění a tonizace pleti tonikem obohaceným o mořskou řasu.
 2. Dále provedeme enzymový peeling , který vám zaručí vyhlazení, rozjasnění, vyrovnání a zjemnění pleti. Doba působení peelingu je zhruba 10 minut.
 3. Pokračujeme výživou pleti kaviárovým sérem. Účinky séra podpoříme použitím biostimulačního laseru. Doba působení: 10 minut.
 4. Následně provedeme masáž obličeje a dekoltu. Masáž provedeme pomocí krémové kaviárové masky. Tato krémová maska, bohatá na výtažky z kaviáru a slézu, vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury a zklidňuje citlivou pleť.
 5. Po masáži pleť překryjeme textilní maskou napuštěnou vitamíny a minerály a necháme hydratovat a odpočívat dalších 15 minut.
 6. Doporučujeme na závěr ošetření vše opětovně zafixovat laserovým paprskem s dobou působení 10 minut a dle potřeby nanést krém.

Doba ošetření: asi 70 min.
Cena za ošetření: 950 Kč (zahrnuje úpravu obočí).

A možností je víc

Tyto procedury samozřejmě nejsou jedinými možnostmi, jak svou pleť hýčkat. Ráda vám poradím s výběrem toho pravého ošetření přesně na míru vaší pleti a pokožky.