Přístrojové ošetření pleti

K ošetření pleti používám i nejrůznější přístroje. Jsou to vítaní pomocníci při liftingu, ale i regeneraci pleti. Ve svém studiu mám k dispozici laser beauty concept, biolampu, galvanickou žehličku nebo přístroj Aqua Sonic Peel, což je vlastně hned šest přístrojů v jednom: ultrazvuk, studené kladívko, ultrazvuková špachtle, dále umí hydrogenovou antioxidaci, hydro dermabrázi a bio radiofrekvenci.


Laser Beauty Concept

  • Liftingové a regenerační ošetření

  • Intenzivní kúry


Galvanické vyhlazování vrásek

  • Regenerace a lifting pleti obličeje pomocí účinku galvanického proudu 

Biolampa

Biolampa regeneruje, aktivuje buňky a díky svým protizánětlivým a zklidňujícím účinkům se používá k ošetření pleti především po depilaci a hlubokém čištění. 


Aqua Sonic Peel

Ošetření kosmetickým přístrojem Aqua Sonic Peel má 6 funkcí v 1. Jsou to:

  • hydrogenová antioxidace,
  • hydro dermabráze,
  • bio radiofrekvence,
  • ultrazvuk,
  • studené kladívko,
  • ultrazvuková špachtle.

Hydrogenová antioxidace

V našem moderním, avšak znečištěném světě se v každé buňce včetně pokožky usazují volné radikály kyslíku. Ty bohužel vandalizují naše buněčné tkáně a způsobují stárnutí v těle. Vodík tyto volné radikály účinně odstraňuje.

Hydrogenová antioxidace je mnohem silnější než vitamín C, lecitin nebo mrkev. V tomto přístroji se kyslík vyrábí z vody, jde tedy o 95% kyslík, který spolu s kativním sérem rozstřikuji do pokožky.

Hydro dermabráze

Jde o proceduru, která kombinuje čisticí, exfoliační, extrakční, hydratační a antioxidační účinky současně, což vede k jasnější a krásnější pokožce.

Ošetření je zklidňující, hydratační, neinvazivní a nedráždivé a já ho ráda doplňuji o speciální séra a účinné látky.

Bio radiofrekvence

Radiofrekvence působí do hloubky podkoží a stimuluje smršťování a vylučování nového kolagenu. Dále zpevňuje pokožku, odstraňuje vrásky a obnovuje pružnost a lesk pokožky.

Ultrazvuk

Ultrazvukem zahlazuji účinné látky a séra, a tím je posílám hlouběji do podkoží. Pokožka je tak vyživována nejen povrchově, ale především hloubkově.

Studené kladívko

Tento přístroj stahuje póry, zklidňuje pokožku po ošetření, podporuje zmnožení kolagenu, eliminuje začervenání a citlivost a tlumí váčky a tmavé kruhy pod očima.

Ultrazvuková špachtle

Jde o jednu z nejoblíbenějších kosmetických pomůcek. Ultrazvuková špachtle vibruje 24 000krát za sekundu, a tak šetrně čistí póry. Zejména černé tečky odstraňuje daleko šetrněji než klasické ruční mačkání.


Cena přístrojového ošetření pleti: viz Ceník.