Jak omládnout během 60 minut – anti-age přístrojové ošetření

21.05.2024

Na zralejší pleti již můžeme pozorovat viditelné známky stárnutí. Vrásky jsou výraznější a pokožka ztrácí pružnost a jas.

Chcete pleti vrátit mladistvý vzhled? Vyzkoušejte novinku v mém studiu: anti-age přístrojové ošetření.

Tato kosmetická procedura je zaměřená na redukci vrásek zralé pleti a na její hloubkové zpevnění a regeneraci. Ošetření minimalizuje již vzniklé vrásky a efekt omlazení nastává prakticky ihned po jeho skončení.

V tomto videu nás moje stálá klientka Anička provede anti-age přístrojovým ošetřením krok po kroku.

1. krok – bipolární radiofrekvence

Po povrchovém vyčištění pleti se pleť ošetří pomocí bipolární radiofrekvence. Ta působí do hloubky podkoží a stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Krásně zpevní kontury obličeje.

2. krok – ultrazvukový kavitační peeling

Následuje vyčištění pleti pomocí ultrazvukového kavitačního peelingu.

Díky tomuto ošetření je z pleti velmi šetrně a bezbolestně odstraněn přebytečný maz i odumřelé kožní buňky. Pleť je poté vyhlazená a na dotek jemná.

3. krok – kyslíková mezoterapie

Třetím krokem je kyslíková mezoterapie. Pomocí aplikátoru je na pleť společně s účinnou látkou v podobě kyseliny hyaluronové vstřikován kyslík. Procedura stimuluje lymfatický systém a tím odplavení odpadních látek z pleti, pleť hydratuje a celkově revitalizuje.

Je to takový chladivý příjemný a očistný pocit. Kyslíková sprška jako by vše špatné z obličeje odplavila pryč.

4. krok – ultrazvuk

Pak jsou pomocí ultrazvuku do pleti zapracována séra a pleť vyživující látky. Díky ultrazvuku jsou aktivní látky poslány hlouběji do podkoží a pokožka je vyživena nejen povrchově, ale především hloubkově.

5. krok – biostimulační laser

Posledním krokem tohoto kosmetického anti-age ošetření je použití biostimulačního laseru k zapracování všech aktivních látek. Laser pomáhá ke zlepšení kondice pokožky, její pružnosti a elasticitě. Pleť celkově zklidní, vypne, vyhladí.

Díky laseru je pleť prokysličená a zregenerovaná a zůstane taková ještě minimálně měsíc po proceduře. Laser jakoby vše zafixoval a uzavřel.

Délka procedury: 60 až 75 minut
Cena: 1 300 Kč