Nano lifting aneb Když do kosmetiky pronikne technologie

06.10.2022

Zastavit stárnutí, to je sen mnohých z nás. Sen je to zatím nesplnitelný, ale ne nemožný. Díky nejnovějším poznatkům ve vědě totiž nyní můžete omládnout doslova před zraky svého okolí. Vstupte do světa technologií a nechte se okouzlit převratnou metodou nano liftingu.

Od prvních pokusů s nanovlákny až po nano lifting

Nanovlákna už za sebou mají nějakou tu historii. Poprvé se začala vyrábět v 80. letech minulého století, postupně začaly nanotechnologie pronikat do nejrůznějších odvětví našich životů, kosmetiku nevyjímaje.

Jednou z nejmodernějších procedur využívajících nano vlákna je nano lifting. Jedná se o aplikaci speciální pleťové nanovlákenné masky, která redukuje vrásky viditelně a okamžitě.

Zázrak jménem nanoliftingová maska

"Membrány nanoliftingových masek mají obrovský specifický měrný povrch a díky tomu jejich chování přesahuje standardní tkané nebo netkané textilie," uvádějí tiskové materiály. V praxi to znamená, že nanovlákenná membrána usnadňuje průchod složkám séra s kyselinou hyaluronovou a vyživujícího krému, které jsou v masce obsaženy. Taková maska díky tomu neinvazivně vypíná vrásky během krátké chvilky.

Dochází tak k okamžitému vyhlazení vrásek, redukcí podočních vaků a kruhů pod očima. Největší efekt pak nastává po 48 hodinách.

Jaké jsou výhody nano liftingu:

  • Neinvazivně vyhlazuje vrásky v okolí očí.
  • Zmírňuje otoky pod očima.
  • Účinek je viditelný již po první aplikaci.
  • Redukuje až 75 % vrásek (potvrzeno Státním zdravotním ústavem).

Omládnout za 3, 2, 1, ...

Přiznávám, že mě tato technologie naprosto pohltila, a tak jsem nanoliftingové masky pořídila i do svého studia. Přijďte ke mně omládnout.