6 kosmetiček v 1 přístroji aneb Zázrak jménem Aqua Sonic Peel

06.12.2022

Práci kosmetiček v posledních letech ulehčuje nejen moderní technologie, ale i technika jako taková. V kosmetických salónech se tak dnes běžně setkáte i s ošetřením některým z mnoha přístrojů. Jsou to vítaní pomocníci při liftingu, ale i regeneraci pleti.

I já ve svém studiu nabízím přístrojové ošetření pleti. Mé zákaznice a zákazníci si můžou vybrat hned z několika různých variant, nejnovějším přírůstkem do této "technologické" rodiny je Aqua Sonic Peel.

Aqua Sonic Peel je vlastně hned šest kosmetiček v jednom přístroji. Jeho součástmi jsou ultrazvuk, studené kladívko, ultrazvuková špachtle, dále umí hydrogenovou antioxidaci, hydro dermabrázi a bio radiofrekvenci.

Ultrazvuk pro hloubkové vyživení pokožky

Ultrazvukem zahlazuji účinné látky a séra, a tím je posílám hlouběji do podkoží. Pokožka je tak vyživována nejen povrchově, ale především hloubkově.

Studené kladívko pro zklidnění pokožky

Tento přístroj stahuje póry, zklidňuje pokožku po ošetření, podporuje zmnožení kolagenu, eliminuje začervenání a citlivost a tlumí váčky a tmavé kruhy pod očima.

Ultrazvuková špachtle - bojovnice proti černým tečkám

Jde o jednu z nejoblíbenějších kosmetických pomůcek. Ultrazvuková špachtle vibruje 24 000krát za sekundu, a tak šetrně čistí póry. Zejména černé tečky odstraňuje daleko šetrněji než klasické ruční mačkání.

Hydrogenová antioxidace - síla kyslíku

V našem moderním, avšak znečištěném světě se v každé buňce včetně pokožky usazují volné radikály kyslíku. Ty bohužel vandalizují naše buněčné tkáně a způsobují stárnutí v těle. Vodík tyto volné radikály účinně odstraňuje.

Hydrogenová antioxidace je mnohem silnější než vitamín C, lecitin nebo mrkev. V tomto přístroji se kyslík vyrábí z vody, jde tedy o 95% kyslík, který spolu s kativním sérem rozstřikuji do pokožky.

Hydro dermabráze pro čistou, jasnou a hydratovanou pokožku

Jde o proceduru, která kombinuje čisticí, exfoliační, extrakční, hydratační a antioxidační účinky současně, což vede k jasnější a krásnější pokožce.

Ošetření je zklidňující, hydratační, neinvazivní a nedráždivé a já ho ráda doplňuji o speciální séra a účinné látky.

Bio radiofrekvence pro pevnou a pružnou pleť

Radiofrekvence působí do hloubky podkoží a stimuluje smršťování a vylučování nového kolagenu. Dále zpevňuje pokožku, odstraňuje vrásky a obnovuje pružnost a lesk pokožky.

Přístroje jsou zkrátka vítanými pomocníky nejen v běžném životě a není nutné se jich bát. Přijďte si vyzkoušet ke mně do studia, jaké to je, když se o vás stará šest kosmetiček v jednom přístroji.